Ekipa vrijedno radi na novim projektima, u planu su usavršavanja i edukacije i sa velikim entuzijazmom ulazimo u godinu koja će, nadamo se biti vrijeme realizacije svega onoga što u protekloj nismo uspjeli

 

 

U hotelu Orange na Ilidži sinoć je održani prigodan sastanak trenera našeg KK Ilidža i KK BBY kolektiva. Realizaciju naših planova za novu 2021.godinu počeli smo u opuštenoj atmosferi i druženju mladih ljudi zaslužnih za uspjeh naših klubova.

 

Ekipa vrijedno radi na novim projektima, u planu su usavršavanja i edukacije i sa velikim entuzijazmom ulazimo u godinu koja će, nadamo se biti vrijeme realizacije svega onoga što u protekloj nismo uspjeli. To podrazumijeva rad na postojećim ali i novim idejama, kao i saradnju sa starim i novim partnerima i simpatizerima.

 

Naša ekipa svakodnevno sarađuje i radi za vrijeme naših manifestacija, festivala i košarkaških susreta pa je svaki naš radni sastanak ujedno i prijateljsko druženje.

 

16
17
18
20
21
23

Sa željama da tako i ostane ulazimo u godinu pred nama u kojoj će, kao i uvijek do sada zadovoljstvo djece biti naša vodilja u radu.

 

Zahvaljujemo se prijatnom osoblju hotela Orange koje nas je ugostilo i pobrinulo se da upotpuni našu atmosferu.

 

Idemo u nove pobjede!

 

Vaš KK BBY i  KK Ilidža

1
12-2
13-2
14-2
15-2
16-2
17-2
18-2
19-2
20-2
21-2
22-2
23-2
24
25

FB KK Ilidža

KK Ilidža

Na ideju o nastavku tradicije KK Ildža, čiji počeci datiraju  od 1998 godine i stvaranju koncepta jedne nove i drugačije škole košarke i kluba na području Kantona Sarajevo, došla je grupa ljudi kojoj je cilj stvaranje novih košarkaških asova, bazirajući svoj rad isključivo na mlađim kategorijama potencijalnih košarkaša.

Kontaktirajte nas

Adresa: Ilidža, 71210, Bosna i Hercegovina

Telefon: +387 62 04 05 05

Email: no mail

Web: kkilidza.com