KK Ilidža i KK BBY ovom prilikom žele uputiti apel za pomoć oboljelom Edinu Spahiću iz Zenice.

Naime, Edin je otac jednog talentovanog igrača Ajdina Spahića, velike nade i košarkaša našeg prijateljskog grada Zenice.

Edinu je dijagnosticirana vrlo agresivna vrsta tumora te mu je potrebno hitno liječenje.

Naši klubovi, treneri i uposlenici su dali mali doprinos te smo uplatili novac za njegovo liječenje. Koristimo priliku da pozovemo sve naše članove i njihove porodice, kolege sportiste i sve ostale koji mogu da se priključe ovoj akciji te daju svoj doprinos liječenju jednog mladog čovjeka.

Novac mogu uplatiti na broj računa Edina Spahića: 3060003038190417

Vaši KK Ilidža i KK BBY

 

FB KK Ilidža

KK Ilidža

Na ideju o nastavku tradicije KK Ildža, čiji počeci datiraju  od 1998 godine i stvaranju koncepta jedne nove i drugačije škole košarke i kluba na području Kantona Sarajevo, došla je grupa ljudi kojoj je cilj stvaranje novih košarkaških asova, bazirajući svoj rad isključivo na mlađim kategorijama potencijalnih košarkaša.

Kontaktirajte nas

Adresa: Ilidža, 71210, Bosna i Hercegovina

Telefon: +387 62 04 05 05

Email: no mail

Web: kkilidza.com